T.Šimkovičs atgriežas mājās

8 augusts 2022

RFS klubā atgriežas Tomašs Šimkovičs! Viens no visu laiku labākajiem kluba futbolistiem jau ir ieradies Rīgā un otrdien piedalīsies komandas treniņā.

35 gadus vecais pussargs pagājušajā gadā palīdzēja RFS izcīnīt Latvijas čempionu titulu un Latvijas kausu, kā arī sasniegt trešo kārtu UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā. Sezonai noslēdzoties viņš tika atzīts par Virslīgas sezonas labāko futbolistu.

Aizvadītajā sezonā Virslīgā viņš guva septiņus vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, turklāt bija RFS kapteinis. Rīgā viņš ieradās 2019. gadā un RFS iepriekš pavadīja trīs sezonas. Virslīgā T. Šimkoviča rēķinā 76 spēles un 23 vārtu guvumi.

2022. gada pirmo pusi viņš pavadīja Austrijas klubā “First Vienna FC”, ar kuru kļuva par Austrijas pēc spēka trešās līgas uzvarētāju, iekļūstot pēc spēka otrajā līgā.

“Šis ir īpašs klubs, RFS man ir kā ģimene. Turklāt šie nav tukši vārdi, kurus futbolisti dažreiz mēdz teikt. Es tiešām tā visu laiku jutos šajā organizācijā,” – pēc zelta sezonas www.fkrfs.lv atzina pussargs.

Video: