Tomislavs Šāričs un Viktors Morozs – Virslīgas labākie maijā!

14 jūnijs 2021

Novērtējumu no Latvijas futbola sabiedrības saņēmuši RFS pussargs Tomislāvs Šāričs un galvenais treneris Viktors Morozs. Viņi atzīti attiecīgi par Optibet Virslīgas maija labāko spēlētāju un treneri. 

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs Optibet Virslīgas sezonas maija labāko spēlētāju atzīts RFS balsta pussargs no Horvātijas Tomislavs Šāričs. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems cits RFS kluba pārstāvis Viktors Morozs.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” šoreiz bija izvirzījusi 5 kandidātus Optibet Virslīgas maija labākā spēlētāja balvai: Tomislavu Šāriču (RFS), Mikaelu Soisalo (“Riga FC”), Junusa Muritalu (FK “Metta”), Stefanu Miloševiču (“Riga FC”) un Rihardu Matrevicu (“Valmiera FC”).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs viens no RFS līderiem T. Šāričs. 30 gadus vecais pussargs maijā visās piecās Optibet Virslīgas spēlēs aizvadīja pa 90 minūtēm, gūstot trīs vārtus un veicot vienu rezultatīvu piespēli. Divās no šīm spēlēm viņa vārti komandai garantēja uzvaru, turklāt maijā RFS svinēja tikai panākumus.

Mēneša labākie T. Šāričs un V. Morozs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Optibet Virslīga inf.