Spēli Ungārijā apkalpos tiesnešu brigāde no Austrijas

28 jūlijs 2021

Trešdien RFS futbolisti ieradās Budapeštā. Jau ceturtdien Ungārijā RFS UEFA Eiropas Konferences līgas 2. kārtas atbildes spēlē tiksies ar šīs valsts vicečempioni “Puskas Akademia”. 

Atbildes maču apkalpos tiesnešu brigāde no Austrijas ar galveno tiesnesi Valteru Altmanu (Walter Altmann) priekšgalā. Par viņa asistentiem būs tautieši Santino Šrainers (Santino Schreiner) un Markuss Gutči (Markus Gutchi).

36 gadus vecais V. Altmans 2020. – 2021. gada sezonā tiesāja Austrijas kausa finālu, kas ir pagaidām viņa lielākais karjeras sasniegums. Šogad viņš bija nozīmēts uz UEFA Eiropas Konferences līgas 1. kvalifikācijas kārtas maču starp “Llapi” un “Shkupi”. Šajā mačā viņš parādīja septiņas dzeltenās un vienu sarkano kartīti.

Kā galvenais tiesnesis V. Altmans vēl nav iekrājis lielu pieredzi Eirokausos. RFS mačs Ungārijā viņam būs tikai trešais karjerā. Gadu iepriekš UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē starp “Olimpija” un “Vikingur” viņš piešķīra četras dzeltenās un vienu sarkano kartīti.

Kā tiesneša asistents Austrijas pēc spēka otrajā līgā viņš strādāt sāka vēl 2010. gada sezonā, bet divus gadus vēlāk pirmo reizi kā galvenais tiesnesis apkalpoja otrās līgas spēli. Tobrīd viņam bija tikai 27 gadi. Austrijas Bundeslīgā viņš sāka tiesāt 2017. – 2018. gada sezonā. Par FIFA kategorijas tiesnesi austrietis tika atzīts 2020. gadā.

Atbildes spēle starp “Puskas Akademia FC” un RFS norisināsies šo ceturtdien plkst. 21.00 pēc Latvijas laika.

Video: