Uz uzvaru takas atgriežamies ar graujošu panākumu Salaspilī

23 oktobris 2022

Ļoti svarīgā “Optibet Virslīgas” 33. kārtas spēlē izbraukumā Salaspilī ar 4:0 (2:0) pārspējām “Super Nova Salaspils”, tādējādi atgriežoties uz uzvaru takas. 

Divos iepriekšējos mačos tika sāpīgi zaudēti punkti nospēlējot neizšķirti ar “Audu” (1:1) un “Tukums 2000/Telms” (2:2). Šie rezultāti mūsu nozīmēja to, ka mūsu komandai cīņa par titulu ir praktiski beigusie, bet par galveno mērķi kļuvusi vieta trijniekā, kas nodrošinātu vietu nākamās UEFA Eiropas Konferences līgas sezonas kvalifikācijā.

Salaspilī neliela savainojuma dēļ komandai nevarēja palīdzēt Pāvels Šteinbors. Tāpat savainojumu turpina ārstēt Ismaels. Neskatoties uz to RFS ļoti pārliecinoši aizvadīja pirmo puslaiku. Komanda dominēja no paša spēles sākuma un puslaika otrajā pusē izcēlās ar diviem precīziem sitieniem. Vispirms pēc Emersona centrējuma ar galvu precīzs bija Vitālijs Jagodinskis, bet vien dažas minūtes vēlāk pēc Petra Mareša centrējuma ar galvu izcēlās Deniss Rakels (2:0).

Pēc pārtraukuma scenārijs nemainījās. Mūsu komanda turpināja dominēt, kas mačam noslēdzoties atspoguļojās tablo – 4:0. Otrajā spēles pusē pēc Artūra Zjuzina piespēles precīzs soda laukumā bija Andrejs Iličs, bet punktu ar sitienu no soda laukuma robežas pielika Alfuseinijs Džata, kuram asistēja Tomašs Šimkovičs.

Detalizētu spēles statistiku, protokolu, saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet varat aplūkot ŠEIT.

Savu nākamo mājas spēli RFS aizvadīs 3. Novembrī, kad “Skonto” stadionā UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā uzņems slaveno Itālijas “Serie A” klubu “Fiorentina”. Pārdošanā palicis ļoti ierobežots biļešu skaits. Tās pieejamas ŠEIT.

Video: