Uzvara pār “Mettu” izvirza RFS tabulas augšgalā

18 aprīlis 2024

Trešdien, 17. aprīlī, RFS LNK Sporta Parkā tikās ar “Mettu”, kuru, pateicoties Petra Mareša gūtajiem vārtiem un rezultatīvajai piespēlei otrajā puslaikā, pārspēja ar rezultātu 2:0.

Viktors Morozs pēc iepriekšējās spēles pret “Tukumu” lielas izmaiņas sākuma sastāvā neveica. Darko Lemajičs atgriezās sākuma sastāva, kamēr japānis Mikaze Nagasava – uz soliņa. Vēl jāpiemin, ka jau ceturto spēli pēc kārtas spēles pieteikumā nebija atrodams Jānis Ikaunieks, kurš turpina atveseļošanās procesu pēc gūtā savainojuma Liepājā.

RFS pirmajā puslaikā momentus īsti izveidot neizdevās. Tam nepalīdzēja arī veiktā piespiedu maiņa, kad laukumu spēles 18. minūtē nācas pamest D. Lemajičam. Viņa vietā laukumā devās cits serbs – Dragoljubs Savičs. Kapteiņa Žiga Lipuščeka ar galvu raidīto sitienu uz vārtu līnijas apturēja vārtsargs Alvis Sorokins, kā arī “Mettas” jaunais vārtsargs spēja atvairīt D. Saviča ne tik izdevušos sitienu no distances.

Tomēr spēles 56. minūtē RFS beidzot spēja uzlauzt “Mettas” aizsardzību, kad pēc P. Mareša piespēles Ismaels soda laukuma vidū skaisti nokontrolēja bumbu un raidīja to vārtos (1:0).

Un jau dažas minūtes vēlāk P. Marešs dubultoja pārsvaru, triecot bumbu vārtu augšējā labajā stūrī ārpus soda laukuma robežām (2:0), kā rezultātā RFS pirmo reizi šosezon izvirzījās 1. vietā tabulā.

Nākamo spēli RFS aizvadīs nākošpirmdien, kad viesos spēkosies ar “Grobiņu”. Turklāt nākamo mājas spēli aizvadīsim 1. maijā pret “Audu”. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.