Uzvara un pieci vārtu guvumi pret BFC “Daugavpils”

3 februāris 2022

Trešdienas rītā kārtējo pārbaudes spēli pirms jaunās “Optibet Virslīgas” sezonas aizvadīja RFS, kas šoreiz ļoti pārliecinoši ar 5:1 (2:1) pārspēja BFC “Daugavpils”. 

Šajā spēlē RFS nevarēja palīdzēt avārijā cietušie: Deniss Rakels, Vītauts Čerņausks, Andrejs Iličs un Tomislavs Šāričs, tāpat RFS sastāvā nebija arī Artūra Zjuzina, kurš ārstē savainojumu.

RFS no paša spēles sākuma pārņēma spēles kontroli savās rokās un izvirzījās vadībā pēc pārbaudē esošā Ismaela sitiena no tuvas distances, kurš izmantoja Emīla Birkas centrējumu no kreisās malas (1:0). Arī 21 gadu vecais mālējais aizsargs piedalās komandas pārbaudē.

Pēc Alfuseinija Džatas pārkāpuma soda laukumā Kirils Iļjins drīz vien panāca izlīdzinājumu no 11 metru atzīmes (1:1), taču savu uz to ar precīzu sitienu no gaisa pēc stūra sitiena atbildēja Vitālijs Jagodinskis (2:1).

Pēc pārtraukuma Viktors Morozs nomainīja visu RFS sastāvu, laukumā atstājot tikai Ismaelu. Mača otrajā pusē RFS turpināja dominēt un guva vēl trīs vārtus. Vispirms Elvis Stuglis pēc stūra sitiena panāca 3:1, bet mirkli vēlāk Sedriks Kouadio precīzi sita no pāris metriem ar galvu. Tas vēl nebija viss, jo 76. minūtē rezultāts kļuva jau 5:1. Šoreiz Kouadio labajā malā labi izspēlēja ar Ismaelu, kurš no gaisa bumbu trieca vārtos.

RFS pamatsastāvs: Nerugals, Birka, Lipušček, Jagodinskis, Sorokins, Jatta, Uzela, Emerson, Friesenbichler, Varslavāns, Ismael.

Otro puslaiku iesāka: Vilkovs, Pašņevs, Maksimenko, Stuglis, Fjodorovs, Žaleiko, Israel, Puzanovs, Kouadio, Lizunovs, Ismael.

Video: