Uzvaru sērija turpinās – pārspēts “Ventspils”

10 maijs 2021

Jau ceturto uzvaru pēc kārtas šajā Optibet Virslīgas sezonā izcīnījusi RFS, kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja ļoti neparocīgo “Ventspili”. Uzvaras vārtus pēc Petra Mareša centrējuma guva Žiga Lipuščeks.

Šajā mačā Viktoram Morozam nācās iztikt bez vairākiem svarīgiem spēlētajiem. Savainojuma dēļ uz laiku no ierindas ir izkritis Darko Lemajičs, šajā mačā komandai palīdzēt nevarēja arī cits pamatsastāva futbolists Roberts Savaļnieks.

Viņa vietu labajā aizsardzības malā ieņēma Vladislavs Sorokins, kurš tieši spēles dienā svinēja dzimšanas dienu. Balsta zonā ar Tomislavu Šariču maču iesāka Darko Micevskis, tāpat no pirmajām minūtēm šoreiz laukumā devās Sedriks Kouadio un Lukass Villela.

RFS ievērojams pārsvars piederēja no pirmās līdz pat pēdējai minūtei, bet kopumā mūsu komanda veica 24 (!) sitienus. Tiesa, tikai trīs reizes bumba lidoja vārtu rāmī.

Vienīgos vārtus jau mača septītajā minūtē guva Žiga Lipuščeks, kurš ar galvu precīzi sita standartsituācijā pēc Petra Mareša centrējuma. Vēlāk Ž. Lipuščeks guva arī otros vārtus, taču tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Ventspilnieki šajā mačā bīstamus momentus neizveidoja, taču izpildīja vairākus ļoti bīstamus tālsitienus. Tikmēr RFS izšķērdēja virkni momentu. No lieliskām situācijām garām vārtiem vairākas reizes sita gan S. Kouadio, gan Emersons, gan arī citi spēlētāji.

Neskatoties uz to, šoreiz uzvarai pietika ar vieniem vārtiem. Šī bija ceturtā RFS uzvara šosezon pēc kārtas.