V.Morozs: “Šī mums bija melnā diena”

15 marts 2021

Pēc zaudējuma ar 2:3 (1:1) Valmiera FC komandai, savas domas par Optibet Virslīgas pirmo spēli izteica komandas galvenais treneris Viktors Morozs.

Jau 3. minūtē RFS pēc Darko Lemajiča gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā, taču to nespēja noturēt 59. minūtē pretiniekiem panākot jau 3:1. Lai gan vēlāk D. Lemajičs intrigu atjaunoja (2:3) izcīnīt kaut punktu RFS neizdevās.

Preses konferencē V. Morozs neslēpa, ka komanda nespēja izpildīt to, kas bija ieplānots.

“Šī mums bija melnā diena. Nekas no tā, ko bijām ieplānojuši, neizdevās. Apsveicu pretiniekus ar uzvaru, šoreiz viņi bija labāki un pelnīti uzvarēja. Jā, mums sastāvā bija vairāki iztrūkumi dažādu iemeslu dēļ, taču nevēlos meklēt attaisnojumus.

Viennozīmīgi, mums ir jāspēlē labāk. Strādāsim, lai uzlabotu savu sniegumu un nākamajā mačā nodemonstrētu tādu futbolu, kādu esam spējīgi rādīt. Sezona ir gara, tas ir tikai sākums. Izdarīsim secinājumus”, – apgalvoja V. Morozs.

Piedāvājam noskatīties visu trenera komentāru.