V.Morozs: “Uz rezultātiem pārbaudes spēlēs vispār nav jāskatās”

25 februāris 2021

RFS komandas galvenais treneris Viktors Morozs sarunā ar RFS TV atzina, ka treniņnometnē Turcijā izdevās izpildīt visus galvenos uzdevumus.

Kopumā Turcijā RFS pavadīja divas nedēļas un šajā laikā aizvadīja arī piecas pārbaudes spēles ar spēcīgiem pretiniekiem no Krievijas, Uzbekistānas un Kazahstānas. Pēc atgriešanās Latvijā RFS bija vairākas brīvas dienas, bet tad atsākās treniņi.

“Līdz čempionāta sākumam ir palikušas nedaudz vairāk kā divas nedēļas. Šajā laikā esam ieplānojuši trīs pārbaudes spēles. Svarīgi ir būt gataviem uz pirmo kārtu, tāds ir mērķis”, – RFS TV runāja treneris.

“Runājot par Turciju, vēlējāmies komandai radīt pēc iespējas labākus apstākļus gan treniņiem, gan spēlēm, gan arī atjaunošanās procesam. Atsevišķi spēlēm negatavojāmies, spēles šoreiz bija daļa no treniņu procesa. Treniņu bija daudz, bieži spēlējām zem lielām slodzēm, taču kopumā esmu ļoti apmierināts ar to, kā pastrādājām nometnē.

Uz rezultātiem pārbaudes spēlēs vispār nav jāskatās. Jā, tie ir labi, taču tas neko nenozīmē. Prieks, ka bija iespēja izmēģināt spēkus ar spēcīgiem un ļoti dažādiem pretiniekiem. Tas bija ļoti svarīgi. Domāju, ka gandrīz visi spēlētāji nometni aizvadīja labā līmenī”, – par paveikto Turcijā stāstīja V. Morozs.

Visu trenera interviju par aizvadīto sagatavošanās posmu un plāniem tuvākajās nedēļās skaties RFS TV intervijā.

Video: