V.Morozs: ”Visu spēlētāju sniegumu vērtēju ar plusa zīmi”

24 novembris 2020

Optibet Virslīgas 25. kārtas spēlē RFS izbraukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās ”Liepājai”. Sarežģītos laikapstākļos RFS nācās spēlēt bez virknes svarīgu spēlētāju. Pēc mača savas domas izteica galvenais treneris Viktors Morozs.

”Diemžēl neizdevās gūt vārtus. Mums piederēja iniciatīva, turklāt arī vārtu gūšanas iespēju bija vairāk. Visu spēlētāju sniegumu vērtēju ar plusa zīmi, tai skaitā arī Jēkaba Lagūna spēli. Sagatavošanās gan bija apgrūtināta, Covid-19 situācijas dēļ nevarējām pilnvērtīgi sagatavoties, turklāt sastāvā bija vairāki iztrūkumi”, – preses konferencē runāja treneris.

Liepājā RFS spēlēja bez īsta uzbrucēja, bet vietu uzbrukuma smailē ieņēma Jānis Ikaunieks, kurš nav klasiskais devītais numurs. Kreisajā malā maču iesāka jaunais Jēkabs Lagūns.

”Ja ne situācija ar U-21 izlases spēlētājiem, iespējams, būtu spēlējis Renārs Varslavāns. Mača gaitā vajadzēja pielāgoties esošajai situācijai, mums pietrūka spēlētāju priekšā, kas varētu pacīnīties otrajā stāvā, tādēļ cīņas izskaņā uz priekšu sūtījām aizsargu Žigu Lipuščeku.

Neskatoties uz rezultātu, esmu pateicīgs puišiem par parādīto sniegumu un atdevi. Rezultāts nav apmierinošs, taču futbolā dažreiz tā gadās. Šobrīd nedomājam, kas notiks tālāk. Komandai būs divas brīvas dienas, pēc kurām gaidīsim turpmākos organizatoru lēmumus, jo ir skaidrs, ka ”Riga” FC paredzētajā datumā pret mums spēlēt nevarēs”, – nobeidza V. Morozs.

Video: