Viegla uzvara pār “Salaspils FA” nodrošina vietu Latvijas Kausa finālā

20 aprīlis 2024

Latvijas Telpu futbola kausa izcīņas pusfinālā “RFS Futsal” ar  9:1 (8:0) pieveica “Salaspils FA”.

Jau ar pirmajiem spēles brīžiem “RFS Futsal” pārņēma iniciatīvu un pretinieki pie bumbas tika gaužām reti. Līdz reālai vārtu apdraudēšanai gan arī nominālie ilgstoši netika, līdz Nairtons ar izcili precīzu tālsitienu panāca 1:0 “RFS Futsal” labā. Mirkli vēlāk 2:0 panāca Lucas un “Salaspils FA” pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tas gan neko daudz nemainīja un īsi pēc tā vēlreiz precīzs sitiens padevās Nairtonam – 3:0 “RFS Futsal” labā. Uguņošanu turpināja arī Kuļešovs, Babris, Lucas un Tarakanovs panākot jau 7:0. Visbeidzot puslaika galarezultātu 8:0 “RFS Futsal” labā ar trešo precīzo raidījumu spēlē uzstādīja Nairtons.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgi kā pirmais un “RFS Futsal” spēlētāji pilnībā kontrolēja bumbu un spēli. Visnotaļ ātri tas atspoguļojās arī rezultātā, kad ar rezultatīvu sitienu izcēlās Dudu. Mirkli vēlāk jau ceturtos vārtus spēlē gūst Nairtons panākot 10:0 “RFS Futsal” labā. Puslaika turpinājumā “RFS Futsal” gūst vēl septiņus vārtus pa divām reizēm atzīmējoties brāļiem Kuļešoviem, pa vienai reizei Matjušenko, Jelagovam un Dudu un spēle noslēdzās ar rezultātu 17:0 “RFS Futsal” labā.

Jau rīt 17:00 Kuldīgā aizvadīsim Latvijas Kausa izcīņas finālspēli.