Viesos piekāpjamies “Valmierai”

7 maijs 2024

Svētdien, 5. maijā, RFS viesos ar 0:2 piekāpās “Valmierai”, tādējādi piedzīvojot savu otro zaudējumu šosezon.

Pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma spēles pieteikumā atgriezās Jānis Ikaunieks, kurš šo spēli kopā ar Darko Lemajiču iesāka uz soliņa. Starta vienpadsmitniekā Viktors Morozs veica divas izmaiņas – Ismaels aizstāja D. Lemajiču un Dmitrijs Zelenkovs – Mikazi Nagasavu.

Spēli šoreiz jaudīgāk iesāka Valmieras komanda, kura jau spēles pirmajās minūtēs izveidoja labas vārtu gūšanas iespējas, taču nespēja šos momentus realizēt.

Pēc kāda laika arī RFS beidzot bija iejutušies spēlē, Ismaelam divas reizes atrodoties labās sitienu pozīcijās. Pirmajā reizē, pēc D. Zelenkova divu valmieriešu apspēlēšanas, latvietis nonākot pie pašas laukuma robežas bumbu piespēlēja vārtu priekšā esošajam Ismaelam, kura sitiens no tuvas distances tika atvairīts. Otrajā reizē RFS devās pretuzbrukumā, kur Ismaels nonāca viens-pret-viens situācijā ar Niku Sliedi. Ismaelam aizsargu izdevās izmānīt, taču labi vārtos nospēlēja Dāvis Ošs, atkal atvairot kotdivuārieša sitienu.

Neilgi pēc otrā puslaika sākuma “Valmieru” vadībā izvirzīja Porsāns-Klementē, raidot bumbu vārtu labajā augšējā stūrī (0:1).

Uzreiz pēc zaudētiem vārtiem RFS devās ofensīvā. Labas iespējas nespēja izmantot Roberts Savaļnieks, kā arī laukumā nākušie J. Ikaunieks un D. Lemajičs.

73. minūtē R. Savaļnieks nogāza Meisa Diopu soda laukumā, taču matča galvenais arbitrs senegālietiem parādīja dzelteno kartīti par simulēšanu. Tomēr pēc VAR pārbaudes dzeltenā kartīte tika anulēta un “Valmierai” piešķirts 11 metru soda sitiens. To realizēja Aliuns Ndojs (0:2).

Valmierai pastiprinot aizsardzību laukumā dodoties vēl vienam aizsargam, gūt vārtus RFS tā arī neizdevās, spēlei rezultējoties zaudējumā.

Nākamo spēli aizvadīsim 10. maijā, kad mājās, LNK Sporta Parkā, uzņemsim “Liepāju”. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Komandu sastāvi, statistika un citi saistītie materiāli ir pieejami ŠEIT.

Gregors Spricis

Video: