Ž.Lipuščeks izrauj neizšķirtu Liepājā

3 oktobris 2021

Izlašu pārtraukumā RFS futbola klubs dodas ar iekrātu četru punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem. Optibet Virslīgas 24. kārtas spēlē izbraukumā Liepājā RFS ielaida pirmie, taču Žigas Lipuščeka vārtu guvums ļāva izcīnīt punktu – 1:1.

Diskvalifikāciju dēļ RFS šajā mačā nācās iztikt bez vairākiem spēlētājiem: Kevina Frīzenbihlera, Vitālija Jagodinska un Petra Mareša.

Spēli krietni aktīvāk iesāka mājinieki. “Liepāja” ļoti pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu pirmās 20 – 25 minūtes, šajā laikā vairākas reizes nopietni apdraudot Vītauta Čerņauska sargātos vārtus. Tomēr RFS šajā laikā izdevās neielaist vārtus, bet turpinājumā nedaudz pārkārtojot izvietojumu, pamazām mača kontrolē pārgāja tieši rīdzinieku pusē.

Īpaši bīstamas bija RFS standartsituācijas. Vairākas reizes pēc stūra sitieniem “Liepāju” glāba veiksme un Krišjānis Zviedris.

58. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, kad pēc Mihaila Gordeičuka sitiena bumba mainīja lidojuma virzienu un nonāca RFS vārtu tīklā (0:1).

Neskatoties uz neveiksmīgi ielaistajiem vārtiem, RFS nepadevās un vēl pārliecinošāk pārņēma iniciatīvu. Tas ar vārtu guvumu vainagojās 75. minūtē, kad pēc Tomaša Šimkoviča izpildītā stūra sitiena ar galvu precīzi sita Žiga Lipuščeks (1:1).

Tikai minūti vēlāk rezultāts varēja kļūt 2:1 RFS labā, taču Emersons ar galvu uzsita tieši virsū vārtsargam.

Spēles pēdējās minūtes bija ļoti nervozas un haotiskas. Abas komandas gāja uz priekšu, brīžiem zaudējot koncentrāciju un atstājot pārāk daudz brīvās zonas. Neskatoties uz to, vairāk vārti tā arī netika gūti. Neizšķirts 1:1.

Spēles protokols, statistika, saistītie foto un video materiāli ērti atrodami ŠEIT.