Ž.Lipuščeks kompensācijas laikā izrauj trīs punktus Jūrmalā

26 jūlijs 2021

Pēc mēneša pārtraukuma Optibet Virslīgā spēli aizvadīja RFS. Ļoti smagā mačā, kura otrā puslaika sākumā pretinieki izvirzījās vadībā, RFS tomēr spēja izraut dramatisku uzvaru 2:1 (0:0). Abi vārti aizsarga Žigas Lipuščeka kontā.

Tikai trīs dienas iepriekš RFS komanda cīnījās UEFA Eiropas Konferences līgas turnīrā, tādēļ šajā mačā treneris Viktors Morozs pieņēma lēmumu pamatsastāvā veikt ievērojamas izmaiņas. Salīdzinot ar pēdējo maču, pamatsastāvā notika sešas izmaiņas un laukumā no pirmajām minūtēm devās: Petrs Marešs, Darko Micevskis, Lukass Villela, Renārs Varslavāns, Sedriks Kouadio un Elvis Stuglis.

Neskatoties uz to, pirmajā puslaikā RFS bija acīmredzami pārāki. Divas reizes pēc ideālām piespēlēm no malām L. Villela no labām pozīcījām nespēja trāpīt vārtos, bet vienu viņa sitienu no soda laukuma robežas atvairīja vārtsargs. Pēc stūra sitiena moments bija Vitālijam Jagodinskim, taču atkal vietā bija vārtsargs. Tāpat no izcilas pozīcijas neiesita arī Darko Micevskis, kamēr pretiniekiem pirmajā puslaikā bija vien daži pusmomenti.

Pārtraukumā V. Morozs veica divas maiņas, laukumā sūtot D. Lemajiču un T. Šāriču, taču tas nepalīdzēja. 47. minūtē T. Šāričs pārkāpa noteikumus soda laukumā, bet piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Wamba (0:1).

Tomēr kārtējo reizi šosezon RFS parādīja raksturu. 50. minūtē pēc asas P. Mareša piespēles no labās malas soda laukumā kā īsts uzbrucējs nospēlēja Žiga Lipuščeks (1:1). Mača noslēgumā viņš spēlēja uzbrukumā un atkal kļuva par spēles varoni – šoreiz no labās malas soda laukumā labi piespēlēja Vladislavs Sorokins, bet Ž. Lipuščeks uzvaru izrāva jau kompensācijas laikā – 2:1!

Visa informācija par spēli ērti vienuviet atrodama ŠEIT.