Raimonda Valta Ziemas Kauss 2023

6 februāris 2023

No 3. līdz 4. februārim LNK Sporta parkā 2011.g. – 2012.g. dzimušo vecuma grupās norisinājās Raimonda Valta Ziemas Kauss 2023.

Šajā nedēļas nogalē RFS Academy kopā ar sociālo uzņēmumu Nikars Sports Management LNK Sporta parkā organizēja piemiņas turnīru 2011. un 2012. gadā dzimušajiem par godu FK Nikars dibinātājam, ilggadējam prezidentam Raimondam Valtam.

Turnīrs pulcēja 32 komandas un apmēram 400 dalībniekus no tādiem klubiem kā RFS Academy, JDFS Alberts, FK Iecava, Rīgas futbola klubs, FS Jelgava, Mārupes SC, FK Futbola Alianse, FK Fariona, FK Dinamo Rīga, Jūrmalas SS, FK Auda, Futbola Parks Academy, Rīgas Futbola skola, FK Sigulda, FK Valor/Ropaži.

Komandas tika sadalītas divās grupās, katrai garantējot vismaz četras spēles. Elites grupā uzvaras laurus plūca Mārupes SC 2011.g. dzimušo un RFS Academy 2012.g. dzimušo vecuma grupā. Savukārt Challenge grupā uzvarēja Rīgas Futbola skola 2011.g dzimušo un Futbola Parks Academy 2012.g. dzimušo vecuma grupā. Visi turnīra dalībnieki par dalību turnīrā saņēma saldas balvas un mazu pārsteigumu no turnīra atbalstītāja Sportland.

“Ideja par turnīru radās līdz ar LNK Sporta parka attīstību un nepieciešamību nodrošināt savām komandām konkurētspējīgu spēļu praksi. Liels izaicinājuma bija ziema, kas radīja bažas par dalībnieku atsaucību, taču atsaucība bija ļoti liela un faktiski tika sasniegts maksimālais komandu skaits. Turnīra mērķis bija radīt labus spēles apstākļus, lai katra komanda varētu spēlēt sev atbilstošā līmenī. Ņemot vērā, ka bija ļoti daudz līdzvērtīgu spēļu, izvirzīto mērķi noteikti izdevās sasniegt,” – apgalvoja šī projekta vadītājs, Nikars Sports Management direktors Renārs Šķesters-Kambals.

Turnīra fotogalerijas atradīsiet ŠEIT.

“RFS Academy” pieteikšanās anketa: ŠEIT.

Vairāk informācijas par “RFS Academy” iespējams atrast ŠEIT