RFS 2023. gada sezonas abonements jau pārdošanā!

23 februāris 2023

RFS pērn kļuva par pirmo Latvijas klubu, kurš iekļuva prestižajā UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. Arī šogad RFS mērķi ir paši augstākie – cīņa par Latvijas čempionu titulu, kausu, kā arī veiksmīgs starts Eirokausos.

RFS kluba abonements ir ērtākais un lētākais veids visas sezonas garumā baudīt augstākās klases futbolu! Iegādājies RFS 2023. gada abonementu līdz mūsu pirmajai mājas spēlei un bez maksas saņem RFS īpašo UEFA Eiropas Konferences līgas spēles šalli!

Abonementa cena ir tikai 40 eiro. Virslīgā komanda aizvadīs 18 mājas spēles, turklāt cenā iekļautas arī mājas spēles Latvijas kausa turnīrā, pārbaudes spēles, kā arī 30% atlaide 2x biļetēm uz katru mājas spēli UEFA Eiropas Konferences līgā.

PĒRC RFS ABONEMENTU SPIEŽOT ŠEIT

Arī šogad parūpēsimies, lai Baltijā modernākajā sporta kompleksā “LNK Sporta Parks” skatītājiem būtu īpaši ērti. Katrā spēlē būs pieejami dzērieni un uzkodas, komandas atribūtika, spēlētāju kartiņas, turklāt šogad nebūs jāuztraucas par laikapstākļiem, jo centrālajā tribīnē gan pie mākslīgā, gan pie dabīgā laukuma būs tribīne ar jumtu.

Abonements ir derīgs

RFS abonements ir derīgs uz visām 2023. gada RFS kluba mājas spēlēm “Optibet Virslīgā” un Latvijas kausa turnīrā, kā arī pārbaudes spēlēm. Abonements nav derīgs uz spēlēm Eirokausos.

Atlaide uz Eirokausu spēlēm

RFS abonementa īpašniekam būs iespēja iegādāties x2 biļetes uz katru RFS komandas mājas spēli UEFA Eiropas Konferences līgas turnīrā ar 30% atlaidi.

Abonementu saņemšana

Iegādājoties RFS abonementu saņemsi biļeti. Ierodoties uz RFS mājas spēli “LNK Sporta Parkā” pirmo reizi Tev būs iespēja šo biļeti samainīt pret abonementu, turklāt bez maksas saņemsi arī īpašo UEFA Eiropas Konferences līgas spēles šalli!

Vieta stadionā

“LNK Sporta Parkā” skatītājiem ir iespēja izvēlēties jebkuru brīvu sēdvietu.

Atlaidies pie mūsu draugiem

Uzrādot RFS 2023. gada abonementu visām precēm visos Latvijas “Sportland” veikalos tiks piemērota 10% atlaide (atlaide nedarbojas atlaides precēm un iegādājoties dāvanu karti).